O nás

    Chceme zaujmout všechny maminky a rodinné příslušníky s dětmi, aby přišli mezi nás a trávili svůj čas ve společnosti ostatních maminek a dětí.

Ruku na srdce : věnujete opravdu svůj volný čas vašemu děťátku? Já sama mám dvouletého chlapečka a i když se hodně snažím, tak než uvařím a poklidím... je lepší, když si budeme hrát v herně, která je tomu určená a já v ten moment jsem jen a jen se svým chlapcem. Rodinné centrum navíc sdružuje maminky s dětmi stejného i různého věku a to našim dětem v rámci společenského vývoje jistě také prospěje.

    Nejedná se o činnost Šedé z nás,ale o zapojení se všech zúčastněných. Baví se nejen děti, ale i maminky, je možno pořádat kurzy, semináře, přednášky podle vašich zálib a zájmů i pro vás. Rodinné centrum umožňuje vyjít z izolace a dostat se mezi ostatní maminky, poznat nové přátele, ukázat své dovednosti, něčemu se přiučit, postěžovat si na svá trápení a starosti všedních dnů.

    Rodinné centrum je občanské sdružení, ktreré má ve svých stanovách zakotveny cíle, práva a povinnosti členů a také orgány sdružení.

Finance získává od členů a také z dotací a grantů různých organizací,

od sponzorů atd.

Cíle sdružení :

    Rodinné centrum(dále jen RC) je občanské sdružení, sdružující převážně matky a rodinné příslušníky a jejich děti, umožňuje jim realizovat vzájemnou výpomoc.

    RC bylo založeno jako dobrovolná organizace zastupující zájmy rodičů a dětí.

    RC podporuje rozvoj osobností dětí, na první místo řadí rodinu, její funkci a úlohu.

    RC umožňuje maminkám na mateřské dovolené, ale i těm zaměstnaným vyjít z izolace a prožívat mateřskou dovolenou a volný čas aktivně.

    RC funguje na principu vlastní aktivity a tvořivosti maminek a ostatních rodinných příslušníků a jejich dětí, od zájmových aktivit maminek se odvíjí provoz a program RC.

 

 

 

 

Made with Namu6